TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

ZUE z umową w Bydgoszczy. Przebuduje torowisko w ul. Wojska Polskiego
InfoTram.pl - Opublikowano: 26.06.2018 12:44:11
ZUE z umową w Bydgoszczy. Przebuduje torowisko w ul. Wojska Polskiego (foto: UMB)

Firma ZUE podpisała z Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy umowę na wykonanie robót dla zadania pn. "Przebudowę infrastruktury transportu szynowego w ciągu ul. Wojska Polskiego od pętli Magnuszewska do węzła komunikacyjnego Wojska Polskiego, Szpitalna, Szarych Szeregów, Bełzy" w Bydgoszczy.

Jej wartość wynosi 52,8 mln zł netto (65 mln zł brutto). Termin realizacji zadania to październik 2019 roku.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie infrastruktury transportu szynowego w ciągu ul. Wojska Polskiego od pętli Magnuszewska do węzła komunikacyjnego Wojska Polskiego, Szpitalna, Szarych Szeregów, Bełzy w Bydgoszczy. Umowa obejmuje przebudowę torowiska tramwajowego wraz z infrastrukturą przystankową, przebudowę układu drogowego oraz ulic przyległych, przejazdów i przejść przez torowisko, przebudowę sieci trakcyjnej, sterowania i ogrzewania zwrotnic, budowę systemu odwodnienia układu torowego, przebudowę i zabezpieczenie istniejących sieci uzbrojenia terenu będących w kolizji z przebudowywanym układem torowym, rozbudowę systemu informacji pasażerskiej, budowę tablic informacji pasażerskiej, przebudowę sieci telekomunikacyjnej, ciepłowniczej i gazowej oraz rozbudowę sygnalizacji świetlnej i wycinkę drzew kolidujących z inwestycją.

Celem projektu jest poprawa komfortu obsługi pasażerów transportu publicznego, w tym pasażerów z ograniczeniami ruchowymi oraz pasażerów niedowidzących i niedosłyszących, ułatwienie dostępu do transportu publicznego oraz poprawa bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu lokalnego.

Inwestycja ta realizowana będzie jako drugie zadanie unijnego projektu budowy trasy tramwajowej wzdłuż ul. Kujawskiej na odcinku od ronda Kujawskiego do ronda Bernardyńskiego w Bydgoszczy.

Bardzo cieszymy się z pozyskania nowego kontraktu w segmencie infrastruktury miejskiej, tym razem na przebudowę trasy tramwajowej w Bydgoszczy. Obserwujemy obecnie wzmożoną aktywność miast w ogłaszaniu i rozstrzyganiu przetargów z zakresu budownictwa infrastruktury miejskiej. Ten trend będzie się utrzymywał w kolejnych kwartałach. Uczestniczymy aktywnie w tych przetargach, gdyż rynek infrastruktury miejskiej jest dla nas tak samo istotnym rynkiem jak rynek kolejowy – powiedział Wiesław Nowak, Prezes Zarządu ZUE S.A.

Obecnie w tym segmencie realizujemy 4 projekty, czekamy na rozstrzygnięcia kolejnych przetargów, w których złożyliśmy najlepsze oferty. Całościowy portfel zamówień Grupy ZUE opiewa na ok. 2,3 mld zł – dodał Wiesław Nowak.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZUE
Bydgoszcz
ZDMiKP Bydgoszcz

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....