TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Znamy laureatów konkursów TRAKO 2011
Karol Wach - Opublikowano: 13.10.2011 11:49:19 1 komentarz
Znamy laureatów konkursów TRAKO 2011

Znamy laureatów konkursów towarzyszących trwającym w Gdańsku targom TRAKO 2011. Trzy nagrody zdobył Soalris, z czego dwie za tramwaj Tramino. Wśród nagrodzonych są również m.in. Elf PESY i system utrzymania i diagnostyki TYP SDZ-2 Bombardiera oraz TK-TELEKOM i PKP Informatyka.     

W Konkursie Międzynarodowych Targów Gdańskich na najatrakcyjniejszą ekspozycję targów TRAKO 2011 nagrody przyznano w dwóch kategoriach. Za stoiska o powierzchni do 30 m wyróżniono firmy DELLNER COUPLERS SP z o.o. z Gdyni, KOW sp. z o.o. z Warszawy oraz ŚRUBENA UNIA S.A. z Żywca. W kategorii ekspozycja powyżej 30 m nagrody otrzymali: SOLARIS BUS&Coach S.A., DB Schenker Rail Polska S.A., Bahn Technik Wrocław Sp. z o.o.

Medal Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich za krajowy produkt z obszaru elektryki otrzymał STRUNOBET- MIGACZ Sp. z o.o. z Włoszczowej za strunobetonowe konstrukcje wsporcze ETG. Wyróżnienia przyznano firmom TRAKCJA –TILTRA S.A. z Warszawy za rozdzielnicę do zasilania trakcji miejskiej 660V DC-typu MRT oraz Pojazdom Szynowym PESA S.A. Bydgoszcz za tramwaj niskopodłogowy typu 120 Na Swing.

Nagrodę im. Prof. Jana Podolskiego przyznawaną w Konkursie Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej za innowacyjne rozwiązania techniczne i nowoczesne technologie w dziedzinie trakcji elektrycznej w komunikacji miejskiej w kategorii tabor szynowy zdobył Solaris Bus&Coach S.A. za tramwaj TRAMINO S 105p. W kategorii infrastruktura torowa triumfowała firma TINES S.A. za modułowy system szyny w otulinie ERS-M. Nagrodę w dziedzinie infrastruktury zasileniowej i elektroenergetycznej przyznano firmie TRAKCJA-TILTRA S.A. za rozdzielnicę do zasilania trakcji miejskiej 660 C DC typu MRT. W kategorii inne systemy sterowania, informatyczne, pobierania opłat, obsługi pasażerów zwycięzcą okazała się NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. za centralny terminal pojazdu „TREX”. Wyróżnienie przyznano Mennicy Polskiej S.A., za automat biletowy BM-02/L.

Nagrody wręczyło również Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP. Nagrodę Główną za wybitne osiągnięcia w dziedzinie trakcji elektrycznej otrzymała firma Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. za „Elektryczny Zespół Trakcyjny ELF”. Wyróżniono MEDCOM Sp. z o.o. Warszawy, za falownik trakcyjny serii FT- 800-3000 oraz STRUNOBET - MIGACZ, Kuzki - Włoszczowa, za strunobetonowe konstrukcje wsporcze sieci trakcyjnej typu ETG.

W konkursie im. Ernesta Malinowskiego nagrody za innowacyjne rozwiązania techniczne w kolejnictwie w kategorii „tabor”triumfował Solaris Bus&Coach S.A. za niskopodłogowy, przegubowy Solaris Tramwaj TRAMINO S 105p. Wyróżnienia dla: Pojazdów Szynowych PESA Bydgoszcz S.A. za Elektryczny Zespół Trakcyjny ELF oraz MEDCOM-u Sp. z o.o. Warszawa, za falownik trakcyjny serii FT –800- 3000. W kategorii „infrastruktura”wygrał BOMBARDIER TRANSPORTATION ZWUS Sp. z o.o. za EBI TOOL MDC - system utrzymania i diagnostyki TYP SDZ-2. Wyróżniono TINES S.A. Kraków za zintegrowaną nawierzchnię torowo-drogową typu Edilon LC-L. I wreszcie w kategorii „IT”wygrała TK TELEKOM Sp. z o.o. za produkt NAVIGATOR, wyróżnienie zaś dla PKP Informatyka Sp. z o.o. Warszawa za RJ-POJAZD - System udostępniania służbowego rozkładu jazdy na komputerze pokładowym pojazdu trakcyjnego.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Trako
Solaris
PESA
  • nowy – 13.10.2011

    "W konkursie im. Ernesta Malinowskiego nagrody za innowacyjne rozwiązania techniczne w kolejnictwie w kategorii „tabor”triumfował Solaris Bus&Coach S.A. za niskopodłogowy, przegubowy Solaris Tramwaj TRAMINO S 105p." - ładnie , ale tramwaj to jednak nie jest kolejnictwo.....?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....