TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Znamy laureatów konkursów TRAKO 2011
Karol Wach - Opublikowano: 13.10.2011 11:49:19 1 komentarz
Znamy laureatów konkursów TRAKO 2011

Znamy laureatów konkursów towarzyszących trwającym w Gdańsku targom TRAKO 2011. Trzy nagrody zdobył Soalris, z czego dwie za tramwaj Tramino. Wśród nagrodzonych są również m.in. Elf PESY i system utrzymania i diagnostyki TYP SDZ-2 Bombardiera oraz TK-TELEKOM i PKP Informatyka.     

W Konkursie Międzynarodowych Targów Gdańskich na najatrakcyjniejszą ekspozycję targów TRAKO 2011 nagrody przyznano w dwóch kategoriach. Za stoiska o powierzchni do 30 m wyróżniono firmy DELLNER COUPLERS SP z o.o. z Gdyni, KOW sp. z o.o. z Warszawy oraz ŚRUBENA UNIA S.A. z Żywca. W kategorii ekspozycja powyżej 30 m nagrody otrzymali: SOLARIS BUS&Coach S.A., DB Schenker Rail Polska S.A., Bahn Technik Wrocław Sp. z o.o.

Medal Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich za krajowy produkt z obszaru elektryki otrzymał STRUNOBET- MIGACZ Sp. z o.o. z Włoszczowej za strunobetonowe konstrukcje wsporcze ETG. Wyróżnienia przyznano firmom TRAKCJA –TILTRA S.A. z Warszawy za rozdzielnicę do zasilania trakcji miejskiej 660V DC-typu MRT oraz Pojazdom Szynowym PESA S.A. Bydgoszcz za tramwaj niskopodłogowy typu 120 Na Swing.

Nagrodę im. Prof. Jana Podolskiego przyznawaną w Konkursie Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej za innowacyjne rozwiązania techniczne i nowoczesne technologie w dziedzinie trakcji elektrycznej w komunikacji miejskiej w kategorii tabor szynowy zdobył Solaris Bus&Coach S.A. za tramwaj TRAMINO S 105p. W kategorii infrastruktura torowa triumfowała firma TINES S.A. za modułowy system szyny w otulinie ERS-M. Nagrodę w dziedzinie infrastruktury zasileniowej i elektroenergetycznej przyznano firmie TRAKCJA-TILTRA S.A. za rozdzielnicę do zasilania trakcji miejskiej 660 C DC typu MRT. W kategorii inne systemy sterowania, informatyczne, pobierania opłat, obsługi pasażerów zwycięzcą okazała się NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. za centralny terminal pojazdu „TREX”. Wyróżnienie przyznano Mennicy Polskiej S.A., za automat biletowy BM-02/L.

Nagrody wręczyło również Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP. Nagrodę Główną za wybitne osiągnięcia w dziedzinie trakcji elektrycznej otrzymała firma Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. za „Elektryczny Zespół Trakcyjny ELF”. Wyróżniono MEDCOM Sp. z o.o. Warszawy, za falownik trakcyjny serii FT- 800-3000 oraz STRUNOBET - MIGACZ, Kuzki - Włoszczowa, za strunobetonowe konstrukcje wsporcze sieci trakcyjnej typu ETG.

W konkursie im. Ernesta Malinowskiego nagrody za innowacyjne rozwiązania techniczne w kolejnictwie w kategorii „tabor”triumfował Solaris Bus&Coach S.A. za niskopodłogowy, przegubowy Solaris Tramwaj TRAMINO S 105p. Wyróżnienia dla: Pojazdów Szynowych PESA Bydgoszcz S.A. za Elektryczny Zespół Trakcyjny ELF oraz MEDCOM-u Sp. z o.o. Warszawa, za falownik trakcyjny serii FT –800- 3000. W kategorii „infrastruktura”wygrał BOMBARDIER TRANSPORTATION ZWUS Sp. z o.o. za EBI TOOL MDC - system utrzymania i diagnostyki TYP SDZ-2. Wyróżniono TINES S.A. Kraków za zintegrowaną nawierzchnię torowo-drogową typu Edilon LC-L. I wreszcie w kategorii „IT”wygrała TK TELEKOM Sp. z o.o. za produkt NAVIGATOR, wyróżnienie zaś dla PKP Informatyka Sp. z o.o. Warszawa za RJ-POJAZD - System udostępniania służbowego rozkładu jazdy na komputerze pokładowym pojazdu trakcyjnego.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Trako
Solaris
PESA
  • nowy – 13.10.2011

    "W konkursie im. Ernesta Malinowskiego nagrody za innowacyjne rozwiązania techniczne w kolejnictwie w kategorii „tabor”triumfował Solaris Bus&Coach S.A. za niskopodłogowy, przegubowy Solaris Tramwaj TRAMINO S 105p." - ładnie , ale tramwaj to jednak nie jest kolejnictwo.....?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....