TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Zmiany na linii PST
INFOTRAM - Opublikowano: 25.02.2015 12:06:36 2 komentarze
Zmiany na linii PST

Z uwagi na rozbiórkę Mostu Uniwersyteckiego od 28 lutego tramwaje linii nr 12 i 14 pojadą objazdem. Kursowanie linii nr 19 zostanie natomiast zawieszone.  Przedłużenie trasy PST zaplanowane na okres około 3 miesięcy zamknięte zostanie. Od 7 marca zmiany będą dotyczyć także komunikacji autobusowej. ZTM Poznań tłumaczy, że ze względu na bezpieczeństwo pasażerów i pracowników budowlanych, konieczne jest wyłączenie napięcia na sieci trakcyjnej, a - co się z tym wiąże - także zamknięcie dla ruchu tramwajowego przedłużenia Poznańskiego Szybkiego Tramwaju: od przystanku Most Teatralny ?dolny?do Dworca Zachodniego. Jak już wspomnieliśmy linie nr 12 i 14 będą kursować zmienionymi trasami:

LINIA 12: OS. JANA III SOBIESKIEGO ?PST - Roosevelta ?Kaponiera ?Roosevelta ?Most Dworcowy - Królowej Jadwigi - Rondo Rataje ?STAROŁĘKA 

LINIA 14: OS. JANA III SOBIESKIEGO ?PST - Roosevelta ?Kaponiera ?Roosevelta - Głogowska - GÓRCZYN Dodatkowo w niedzielne popołudnia linia nr 14 zostanie wzmocniona. W godzinach od 17.00 do 21.00 tramwaje na tej linii będą kursować co 10 minut.

Ze względu na zaawansowanie prac w rejonie skrzyżowania ulicy Dworcowej z mostem Uniwersyteckim od 7 marca niemożliwy będzie wjazd autobusów ulicą Dworcową na plac Dworcowy. Autobusy linii nr 51, 68 i L dojeżdżać będą do Dworca Głównego od strony alei Przemysła II i ulicy Wujka (51 i 68 ulicą Towarową, a autobusy linii L przez most Dworcowy).

Głównym punktem przesiadkowym dla autobusów linii nocnych będą przystanki Rondo Kaponiera przy ulicy Zwierzynieckiej i ulicy Roosevelta (a nie jak obecnie na ulicy Dworcowej). Bilety okresowe zachowują ważność na trasie objazdu. Jednocześnie ZTM Poznań informuje, że aby ułatwić przejazd tramwajów ulicą Roosevelta w godzinach szczytów porannych oraz popołudniowo-wieczornych może być wyłączana sygnalizacja świetlna w rejonie zbiegu ulic Roosevelta i Dąbrowskiego. W razie konieczności ruchem będą kierować policjanci ruchu drogowego.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
ZTM Poznań
PST
linia
  • From z far – 04.03.2015

    "Przedłużenie trasy PST zaplanowane na okres około 3 miesięcy zamknięte zostanie." Raptem 4 miesiące poza Półroczną a już języka zapomniałem.

  • www – 07.11.2016

    Dziwny jest ten Poznań. Najpierw zbudowali nowoczesną trasę pod mostem, a teraz rozbiorą most. Przy okazji zniszczą co nieco, a co tam.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....