TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Zamknięte wyjście ze stacji Wilanowska
ZTM WARSZAWA - Opublikowano: 30.06.2016 11:19:31 3 komentarze
Zamknięte wyjście ze stacji Wilanowska

Z powodu inwestycji budowlanej przy stacji metra Wilanowska w nocy ze środy na czwartek (z 29 na 30 czerwca) zostało zamknięte wyjście ze stacji prowadzące w kierunku pętli autobusowej oraz parkingu P+R.

Po zamknięciu wyjścia, 30 czerwca, prace budowlane rozpocznie tam prywatny inwestor. By ułatwić pasażerom opuszczenie stacji metra, jeszcze w nocy 29 czerwca pojawiły się tam oznaczenia wskazujące drogę do właściwego wyjścia. W czwartek 30 czerwca od samego rana zarówno na pętli, jak i w metrze można spotkać informatorów Zarządu Transportu Miejskiego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
parking
metro
stacja
ZTM Warszawa
 • fromex – 30.06.2016

  Na tym planiku widać jak idiotycznie "rozwiązany" jest ten "węzeł przesiadkowy". Wizja lokalna tylko dopełnia obrazu nędzy (komunikacyjnej) i rozpaczy(pasażerów) , niemal jak kiedyś PKS Stadion. Na dodatek jakiś tajemniczy prywatny inwestor wbił się dokładnie między metro a pętlę autobusową... Niby są jakieś plany przebudowy, ale w tym momencie to one są równie realne jak trzecia linia na Grochów. No, chyba, że miasto zaszaleje i całą pętlę przeniesie na północ od stacji. Ale to nie w tym mieście :( Tutaj buduje się tam, gdzie wygodniej, a nie tam gdzie potrzeba (np. stacje Ratusz Arsenał, czy Pl. Wilsona).A może prywatny inwestor rozpoczął prace budowlane nad przeniesieniem owej nieszczęsnej pętli bliżej metra? :>Wartało by choćby zdanie napisać, co to za priorytetowa inwestycja, że aż trzeba wyjście ze stacji zamykać, a ludzie nie_wiadomo_ile_czasu będą ładny kawał drogi nadkładać.

 • www – 30.06.2016

  Pewnie! Nich będzie tak jak teraz:-( Powyższy schemat jest mocno uproszczony. Wyjście z metra ma zostać przebudowane i dobrze. W końcu teren między metrem, a pętlą zostanie uporządkowany, bo do teraz to był jeden wielki śmietnik dzięki handlarzom. Cywilizowanie Wilanowskiej musi iść do przodu. Odwrotu nie ma. A że potrwa kilka lat? Następne pokolenie będzie przekonane, że zawsze tak było.

 • fromex – 01.07.2016

  Czemu miało by być "jak teraz"? Temat ucywilizowania tego miejsca wraca, co jakiś czas. I dobrze. Metodą zdartej płyty, może wreszcie coś drgnie we właściwym kierunku. Tyle że obecna sytuacja przypomina cacus pętli tramwajowej Winninca na Tarchominie, gdzie na części terenu przewidzianego (no właśnie, gdzie i przez kogo?) pod całkiem sensowny projekt węzła rozsiadł się developer. I ... strzelił fajne plany.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....