TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Warszawa: Aleja Krakowska bez tramwajów
ZTM InfoTram - Opublikowano: 23.06.2016 15:18:40
Warszawa: Aleja Krakowska bez tramwajów

2 lipca rozpoczną się przygotowania do remontu torowiska tramwajowego w al. Krakowskiej. Tramwaje linii 7, 9 i 15 będą kończyły kursy na PL. NARUTOWICZA, a na odcinku PL. NARUTOWICZA ? P+R AL. KRAKOWSKA będzie kursowała zastępcza linia autobusowa Z-9.

Od 3 do 31 lipca tramwaje nie będą obsługiwały al. Krakowskiej na odcinku ograniczonym przystankami WŁOCHY-RATUSZ ? P+R AL. KRAKOWSKA. Tramwaje linii 7 i 15 dojadą do PL. NARUTOWICZA, a 9 do przystanku WŁOCHY-RATUSZ. Na trasie PL. NARUTOWICZA ? P+R AL. KRAKOWSKA będzie kursowała zastępcza linia autobusowa Z-9.

Jak 2 lipca będą kursowały tramwaje linii 7, 9, 15 i 35?

W sobotę, 2 lipca ? w ramach przygotowań do remontu torowiska tramwajowego w al. Krakowskiej ? tramwaje nie będą kursowały na odcinku PL. NARUTOWICZA ? P+R AL. KRAKOWSKA. Jednocześnie ? w związku z końcowym etapem prac remontowych torowiska na ulicy Andersa ? linie tramwajowe 15 i 35 zostaną skierowane na trasy zmienione.

Tramwaje linii 7 i 9 ? jadące w kierunku pętli P+R AL. KRAKOWSKA ? będą dojeżdżały do PL. NARUTOWICZA. Tramwaje linii 15 ? realizujące kursy w kierunku pętli P+R AL. KRAKOWSKA ? będą kończyły kursy na PL. NARUTOWICZA, a w kierunku Żoliborza ? na pl. Bankowym skręcą w al. Solidarności i pojadą dalej Jagiellońską, Ratuszową i 11 Listopada do tymczasowej pętli na rondzie Żaba. Tramwaje linii 35, od pl. Bankowego także pojadą al. Solidarności, Jagiellońską, Ratuszową i 11 Listopada do ronda Żaba.

Na odcinku PL. NARUTOWICZA ? P+R AL. KRAKOWSKA zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z-9. Autobusy będą podjeżdżały na przystanki co 7,5 minuty w ciągu dnia, a wcześnie rano i wieczorem co 10 minut.

Jak tramwaje linii 7, 9 i 15 będą kursowały od 3 do 31 lipca?

Od 3 do 31 lipca ruch tramwajowy w al. Krakowskiej zostanie wyłączony na odcinku WŁOCHY-RATUSZ ? P+R AL. KRAKOWSKA. Tramwaje linii 7 i 15 będą dojeżdżały do PL. NARUTOWICZA, a 9 do przystanku WŁOCHY-RATUSZ. ?Piętnastka? na odcinku północnym wróci na trasę podstawową i będzie dojeżdżała do pętli MARYMONT-POTOK. Dla linii 35 również będzie obowiązywała trasa podstawowa NOWE BEMOWO ? WYŚCIGI.

Zastępcza linia autobusowa Z-9 będzie obsługiwała trasę PL. NARUTOWICZA ? P+R AL. KRAKOWSKA. Autobusy będą kursowały co 5 minut w godzinach szczytu komunikacyjnego, co 6 minut poza szczytem, co 10 minut wcześnie rano i wieczorem oraz co 7,5 minuty w sobotę i święto.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa
Warszawa
remont
linia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....