TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

W poniedziałek strajk elbląskich motorniczych
InfoTram.pl - Opublikowano: 01.09.2017 13:46:15 5 komentarzy
W poniedziałek strajk elbląskich motorniczych

4 września (poniedziałek) od 6:30 do 8:30 funkcjonowanie wszystkich linii tramwajowych zostanie wstrzymane. Motorniczowie będą strajkować.

Kursy rozpoczęte z pętli jeszcze przed 6:30 zostaną ukończone zgodnie z rozkładem. Od ok. 8:30 z poszczególnych pętli tramwaje rozpoczną wyjazd na swoje trasy, a powrót do prawidłowej realizacji rozkładu jazdy nastąpi od ok. 9:00.

W związku ze strajkiem ZKM organizuje komunikację zastępczą. Zostaną uruchomione dodatkowe kursy na linii nr 18, a także tymczasowe linie:

T2 – w części zastępująca linię tramwajową nr 2;

T4 – w części zastępującą tramwaje na trasie dworzec - Druska.

Ww. linie będą funkcjonowały w następujący sposób:

Linia T2 (trasa okrężna)

Pętla dworzec – Grunwaldzka – Tysiąclecia – Rycerska – pl. Słowiański – Armii Krajowej – 12 Lutego – Królewiecka – Kościuszki – Marymoncka (przy skrzyżowaniu z Królewiecką) – powrót do dworca po tej samej trasie

Częstotliwość kursowania autobusów na linii T2 będzie wynosiła ok. 25 min. Pierwszy kurs z dworca - 6:20, a pierwszy kurs z ul. Królewieckiej (przystanek przed skrzyżowanie z Moniuszki) - 6:30.

Na ul. Królewieckiej autobus jadący w stronę ul. Marymonckiej, ze względów bezpieczeństwa nie będzie zatrzymywał się na przystankach tramwajowych. Pasażerowie którzy chcą dojechać w okolice wspomnianych przystanków powinni wysiąść z autobusu po jego zawróceniu w okolicy skrzyżowania Królewiecka – Kościuszki, już na powrocie do dworca.

Linia T4

pętla Dębowa – Grunwaldzka – pętla dworzec

Częstotliwość kursowania autobusów na linii T4 będzie wynosiła ok. 15 min. Pierwszy kurs z pętli Dębowa - 6:30, a pierwszy kurs z dworca - 6:45.

Natomiast na linii nr 18, kursy o 6:28, 7:28 i 8:28 z pętli Nad Jarem zostaną wzmocnione dodatkowym autobusem (oznaczonym jako T5), a kurs zjazdowy z pętli Nad Jarem 8:28 zostanie wykonany jak pełny kurs po stałej trasie.

Poniedziałkowy strajk będzie strajkiem ostrzegawczym. Spór załogi z zarządem dotyczący zarobków w Tramwajach Elbląskich trwa od stycznia br. Związkowcy chcą podwyżki wynagrodzeń o 2 zł za godzinę oraz większego dodatku za pracę w niedzielę i święta. Od kwietnia pracownicy są już w sporze zbiorowym z podlegającą miastu dyrekcją przewoźnika. Jeżeli poniedziałkowy strajk okaże się nieskuteczny związkowy zapowiadają kolejne.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tramwaje Elbląskie
Elbląg
strajk
 • Motor – 01.09.2017

  I bardzo dobrze może w końcu ktoś otworzy oczy i zobaczy że motorniczowie to wyszkolona grupa zawodowa która bierze na swoje barki bardzo duża odpowiedzialność. Teraz by się tylko przydało aby w godzinach strajkowych koledzy z autobusów zastępczych też odmówili jazdy.

 • www – 02.09.2017

  Dobrze byłoby gdyby ktoś w końcu powiedział jakie są aktualnie płace w TE. Słychać tylko ile chcą pracownicy, a nigdzie nie ma informacji ile teraz zarabiają.Oby z tego strajku nie wyszedł klasyczny strzał w kolano.

 • YburG – 02.09.2017

  Czy przyjedzie pani Krzywonos ?

 • Jak im zaczną uciekać, to zrozumieją – 03.09.2017

  W Gdańsku potrzebują motorniczych. To tylko 60 km dalej.

 • Ooo – 03.09.2017

  Ale w Gdańsku nie ma nic lepiej!!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....