TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Tramwaje w Elblągu bardziej dopasowane
INFOTRAM - Opublikowano: 30.04.2015 14:27:38 3 komentarze
Tramwaje w Elblągu (źródło: Wikipedia)

ZKM w Elblągu poinformował, że w dniach od 1 do 8 maja 2015, na wszystkich liniach tramwajowych komunikacji miejskiej w Elblągu, będą prowadzone badania rzeczywistego czasu przejazdu pomiędzy poszczególnymi przystankami.

W związku z tym, w czasie prowadzenia badań mogą wystąpić kilkuminutowe przyśpieszenia lub opóźnienia w stosunku do zaplanowanego rozkładu jazdy. Wyniki tych badań zostaną wykorzystane w celu dostosowania rozkładów jazdy linii tramwajowych do rzeczywistych warunków panujących w ruchu drogowym.

ZKM Elbląg zwraca się do pasażerów, aby uwzględnili w swoich planach podróży w tym czasie (1 ? 8 maja), możliwości wystąpienia kilkuminutowych przyśpieszeń lub opóźnień w kursowaniu tramwajów. Jednocześnie informuje, że wszystkie odjazdy z pętli będą wykonywane zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZKM Elbląg
Elbląg
 • Combino – 01.05.2015

  Bardziej dopasowane? A czemu nikt nie sprawdzi jaki byłby czas przejazdu tramwaju posiadającego priorytet na wszelkich skrzyżowaniach,w tym tych z sygnalizacją świetlną? Dlaczego nikt nie spróbuje zauważyć,że robiąc coś dość łatwego czyli podnosząc nieco tylko żenującą dziś prędkość handlową elbląskich tramwajów można zagęścić takt z obecnych 12/24 do 10/20,zrobić powtarzalne terminy odjazdów po każdej godzinie?! Zamiast tego drobna kosmetyka,czyli pudrowanie syfa...

 • ToyToy – 03.05.2015

  "Żenująca prędkość handlowa"Combino obudź się.Co w takiej metropolii jak Elbląg da skrócenie czasu jazdy,i o ile o 2-3 minuty? Tego nikt z pasażerów nie zauważy,no chyba że zwiększoną liczbą kolizji. W styczniu i lutym próbowano u mnie coś takiego zrobić i dopiero czwarta wersja rozkładu od marca jest realna i nadaje się do jazdy.Naczytałeś się o Pendolino i marzy ci się coś takiego na torach miejskich,koniec z onanizmem! Skończcie z tym idiotycznym pseudo wyścigiem kto szybciej ,z tego nic dobrego nie wynika a tramwaje stają się bohaterami serwisów ogólnokrajowych.

 • Combino – 03.05.2015

  ^^ Wiesz co da to zwiększenie prędkości handlowej? Przede wszystkim to o czym pisałem wyżej,a co byś zauważył gdybyś uważnie czytał mojego posta: częstotliwość 10 min. na 4-ce i 20 min. na reszcie (bo zakładam też zaprzestanie sabotażu funkcjonowania 2-ki), czyli NIEZBĘDNE MINIMUM żeby tramwaje stanowiły podstawę oferty komunikacyjnej,a nie egzotykę! A jak ZKM inaczej nie chce zapewnić odpowiedniej częstotliwości,to podaję łatwy, niewymagający dodatkowych brygad sposób. Bo sam chyba przyznasz,że tramwaj na podstawowej linii co 24 minuty to kpina...

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....