TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Tramwaje Szczecińskie kupują kolejne wagony do samodzielnego montażu. Dwukierunkowe
InfoTram.pl - Opublikowano: 24.06.2020 10:15:58
Tramwaje Szczecińskie kupują kolejne wagony do samodzielnego montażu. Dwukierunkowe

Tramwaje Szczecińskie ogłosiły kolejny przetarg na dostawy nowych nadwozi, elementów i podzespołów do zmontowania dwóch częściowo niskopodłogowych, przegubowych, wieloczłonowych tramwajów dwukierunkowych z możliwością wykorzystania prawa opcji.

Poprzednie takie przetargi wygrywał Modertrans.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych nadwozi, elementów, podzespołów, wyposażenia, części mechanicznych i elektrycznych niezbędnych do montażu przez zamawiającego pod nadzorem wykonawcy tramwaju dwukierunkowego, przegubowego, wieloczłonowego, częściowo niskopodłogowego, w ilości dwóch sztuk oraz dostawa niezbędnego specjalistycznego wyposażenia obsługowo – naprawczego i szkolenie pracowników, z możliwością wykorzystania prawa opcji polegającego na zamówieniu i dostawie dodatkowych nowych elementów, podzespołów, wyposażenia, części mechanicznych i elektrycznych niezbędnych do montażu przez zamawiającego pod nadzorem wykonawcy maksymalnie do dwóch sztuk tramwaju dwukierunkowego przegubowego, wieloczłonowego, częściowo niskopodłogowego.

Przewidziano dwa etapy:

1) etap I – obejmuje dwie dostawy podzespołów z nadzorem nad montażem tramwajów dwukierunkowych dwóch sztuk tramwaju dwukierunkowego oraz dostawę niezbędnego specjalistycznego wyposażenia obsługowo – naprawczego z realizacją:

a) pierwsza dostawa (komplet do montażu pierwszej sztuki tramwaju dwukierunkowego) do 180 dni od zawarcia umowy,

b) druga dostawa (komplet do montażu drugiej sztuki tramwaju dwukierunkowego oraz specjalistyczne wyposażenie obsługowo naprawcze) do 240 dni od zawarcia umowy;

2) etap II – obejmuje opcjonalnie do dwóch dostaw podzespołów z nadzorem nad montażem maksymalnie do dwóch sztuk tramwajów dwukierunkowych, realizowaną w przypadku uzyskania przez zamawiającego dodatkowego dofinansowania z realizacją:

a) pierwsza dostawa (komplet do montażu pierwszej sztuki tramwaju dwukierunkowego) do 120 dni od powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji,

b) druga dostawa (komplet do montażu drugiej sztuki tramwaju dwukierunkowego) do 180 dni od powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji.

Oferty można składać do 31 lipca 2020 roku.

Kryteria wyboru stanowią: cena – 90% oraz okres gwarancji i rękojmi na konstrukcję tramwaju dwukierunkowego – 10%.

Wymagane jest doświadczenie. Zamawiający uzna, że wykonawca posiada wymagane zdolności techniczne i/lub zawodowe zapewniające należyte wykonanie zamówienia, jeżeli wykonawca wykaże, że: wykonał należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie – główną dostawę polegającą na dostawie minimum jednego tramwaju, który posiadał w części pasażerskiej minimum 25 % niskiej podłogi, przez którą zamawiający rozumie taką powierzchnię podłogi, której wysokość w części pasażerskiej przeznaczonej dla osób stojących i siedzących nie przekracza 350 mm od poziomu główki szyny (pgs) i jest zlokalizowana w jednym z członów tramwaju.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tramwaje Szczecińskie
przetarg

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....