TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Stan torowisk do Ozorkowa i Lutomierska zagraża bezpieczeństwu
RADIO ŁÓDŹ - Opublikowano: 14.03.2017 14:42:44 4 komentarze
Stan torowisk do Ozorkowa i Lutomierska zagraża bezpieczeństwu (źródło: Wikimedia/Zyxist)

Powraca sprawa połączeń komunikacji tramwajowej do Ozorkowa i Lutomierska. Tory są w fatalnym stanie. I choć samorządy odpowiadają za torowiska, to nikt ich nie naprawia ? donosi Radio Łódź.

Problem w tym, że nie wszystkie gminy dbają o torowiska. Jak podkreślają władze Zgierza, chodzi o pieniądze, bo tego typu inwestycje pochłaniają dużo środków finansowych.

O problemach możecie posłuchać w Radiu Łódź.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
Ozorków
Lutomiersk
torowisko
 • www – 14.03.2017

  Zaniedbania w łódzkiej sieci są tak duże, że na optymizm chyba nie ma co liczyć.

 • STUDI – 20.03.2017

  No to już po linii do Lutomierska. Konstantynów nie da ani grosza na tę drobna naprawę. Linia tramwajowa do Lutomierska zakończyła już definitywnie swój żywot. Zastąpią ją autobusy Z43 na trasie Konstantynów - Łutomiersk już na stałe,

 • tepe – 24.04.2017

  Kolejna linia podmiejska znika. Od 01.05.2017 MPK Łódź zaprzestaje świadczenie usług przewozowych na linii 41 do Pabianic. Skąd ten pośpiech?Zdanowska chce za wszelką cenę storpedować wniosek Pabianic i Ksawerowa na remont trasy tramwajowej bo wg niej zabierze to kasę Łodzi. Ponadto stoi to w psrzecnzości z pismem jki wystosowała do gmin miast wręcz z żadaniem bezzwłoczej likwidacji linii trmjaowych podmiejskich. Co lepsze komunikacja autbosusow podmiejska tez ma być wygaszona - wymuszono zaporowe stawki za wzkm ościennym gminom - od dziś rzadziej kursuje autobus 78 do Aleksandrowa. Wielkim hamulcowym dla komunikacji podmiejskiej jest pan marszałek kolega partyjny pani Zdanowskiej pan Stępień bo on uważa że to będzie konkurować z ŁKA dlatego w pierwszej kolejności trzeba zaorać tramwaje podmiejskie a podmiejską komunikację autobusową ograniczyć do minimum . Przypomnę awanturę o pociągi to Torunia - decyzją Stenia likwidowane bo konkurencja dla jedynie słusznej ŁKA. Śpieszą się by zdążyć przed wyborami.Zdanowska ze Stępniem robią wszystko by tylko Łódź w regionie dostawała dotacje. ?Jako potwarz odebrali dofinansowanie elektrobusów w Tomaszowie Mazowieckim oraz ten wniosek Pabianic. Przygotowywany plan wdrożony w 2012 zostaje przyśpieszony....Mia100 Gruzów. Tak można podsumować rządy PO+SLD w Łodzi.

 • tepe – 24.04.2017

  Aha dodam iż na drodze wylotowej z Konstantynowa gdzie doszło do podmycia torowiska RDK robi remont poboczy i odwodnienia. Ale uwaga MPK zabroniło prac w obrębie torowiska (bo by jeszcze tramwaj mógł kursować a tego Zdanowska nie chce....).

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...