TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna "MODELLING 2020, Kraków
- Opublikowano: 03.09.2020 17:19:59

Po raz siódmy w Krakowie odbędzie się organizowana przez Katedrę Systemów Transportowych Politechniki Krakowskiej Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna "MODELLING 2020 - modelowanie podróży i prognozowanie ruchu".

W dniach 3-4 września br. w murach Politechniki Krakowskiej spotkają się eksperci ds. modelowania by zaprezentować i wymienić doświadczenia oraz wyniki badań w zakresie modelowania podróży i przewozu ładunków dla celów prognozowania ruchu.

Podczas tegorocznej edycji duży nacisk zostanie położony na prognozy sieciowe i modelowanie w transporcie kolejowym. Z tego powodu w ramach konferencji odbędzie się debata transportowa poświęcona badaniom efektywności różnych scenariuszy rozwojowych i spodziewanych potoków pasażerskich związanych z koncepcją Centralnego Portu Komunikacyjnego, który jest partnerem strategicznym konferencji.

W VII edycji konferencji, motywem przewodnim jest budowa transportowych modeli o zasięgu krajowym, pozwalających na multimodalne analizy przepływów pasażerskich i przewozu ładunków. Jest to kluczowe narzędzie z punktu widzenia kształtowania kierunków rozwoju systemu transportowego Polski i oceny efektywności funkcjonalnej inwestycji infrastrukturalnych. Prowadzona podczas konferencji dyskusja będzie dotyczyła w szczególności: narzędzi i metod stosowanych w prognozowaniu ruchu, roli pozyskiwanych danych do budowy modeli transportowych (drogowych i kolejowych), analiz wrażliwości i oceny jakości modeli transportowych (drogowych i kolejowych) oraz możliwości zastosowania innowacyjnych sposobów zbierania i analizy danych.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, Prezes Głównego Urzędu Statystycznego Dominik Rozkrut, JM Rektor Politechniki Krakowskiej Jan Kazior oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

Dodatkowo dzień wcześniej, tj. 2 września odbędzie się wydarzenie towarzyszące - PTV MOBILITY DAY - organizowane przez partnera technologicznego konferencji, firmę PTV Group. Głównym celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń użytkowników z zakresu aplikacji oprogramowania PTV Group w procesie modelowania przewozu osób i ładunków.

Formularz zgłoszeniowy na konferencję MODELLING 2020 i wydarzenie towarzyszące PTV MOBILITY DAY znajduje się na stronie konferencji (http://kst.pk.edu.pl/index.php/konferencje/modelling-2020).

Zapraszamy do rezerwacji terminu i udziału w obu wydarzeniach!WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konferencja

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....