TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

MEDCOM coraz mocniejszy na światowych rynkach
InfoTram.pl - Opublikowano: 14.06.2018 10:14:14
MEDCOM coraz mocniejszy na światowych rynkach (foto: Siemens USA)

MEDCOM realizuje obecnie kilkanaście zagranicznych kontraktów kolejowych i tramwajowych.

To współpraca m.in. z takimi firmami jak CAF, Hyundai Rotem, Mitsubishi Electric, Siemens USA, ale także z producentami taboru działającymi na rynkach lokalnych lub regionalnych.

Meksyk, Stany Zjednoczone i Japonia

W przetwornice MEDCOM wyposażone zostaną m.in. wagony metra w Mexico City produkowane przez CAF (pierwsze urządzenia zostały już dostarczone) oraz nowe tramwaje Siemens USA w Seattle i San Diego. Dla firmy Siemens USA MEDCOM produkuje także pokładowe zasobniki energii do tramwajów w Charlotte. Japońska firma Toyo Electric zdecydowała się natomiast wykorzystać najnowsze przetwornice MEDCOM w technologii SiC w pojazdach szynowych, wykorzystywanych do oczyszczania torowiska tramwajowego w Sapporo.

Tunezja i Turcja

Z kolei w ramach współpracy z Hyundai Rotem rozwiązania MEDCOM trafią do Tunezji oraz Turcji. Kontrakt tunezyjski to dostawy kompletnych zestawów napędowych do 28 nowoczesnych ezt-ów, a turecki przetwornic statycznych do nowych pojazdów metra w Stambule. W trakcie realizacji jest także kontrakt na dostawy przetwornic statycznych do tramwajów w Aleksandrii.

Norwegia i Wielka Brytania

W przetwornice statyczne MEDCOM wyposażone będą też szybkie składy zespolone produkowane dla norweskiego przewoźnika Flytoget, a w przetwornice zasilania pomocniczego wagony sypialne wykorzystywane na trasach Londyn-Szkocja przez brytyjskiego przewoźnika Serco Caledonian Sleeper. Oba kontrakty MEDCOM realizuje we współpracy z hiszpańskim koncernem CAF, a dostawy do Wielkiej Brytanii są już na ukończeniu.

Ekspansję międzynarodową rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu od dostaw przetwornic do Norwegii oraz na Węgry i Ukrainę. Dzisiaj jedną trzecią naszych obrotów generuje eksport, a nasze produkty trafiają do 38 krajów, na sześć kontynentów. Współpracujemy z ponad 40 klientami z branży kolejowej z Europy, Azji i obu Ameryk, a większość naszych międzynarodowych realizacji to zlecenia niezwykle wymagające. Dostarczamy produkty, które mogą być eksploatowane nawet w bardzo wymagających warunkach pracy − na Syberii, w pobliżu koła podbiegunowego i równikowej strefie klimatycznej panującej w São Paulo czy stolicy Etiopii Addis Abeba – mówi Joanna Nichthauser, MEDCOM.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Medcom

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....