TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Majątek Protramu wyprzedawany
InfoTram.pl - Opublikowano: 14.06.2017 13:19:13 14 komentarzy
Majątek Protramu wyprzedawany

Syndyk masy upadłości Remonty i Modernizacja Tramwajów PROTRAM - Wrocław Sp. z o.o. w upadłości ogłosił przetarg na sprzedaż z wolnej ręki mienia wchodzącego w skład masy upadłości.

Mienie znajduje się we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 65. Oferty na jego zakup można składać do 27 czerwca 2017 roku. Z ciekawszych przedmiotów do kupienia można wskazać oprzyrządowanie do regeneracji kół, szlifierki, tokarki, wiertarki, podnośniki czy stół do montażu wiązek kablowych wagonu 102.

Szczegóły wykaz przedmiotów wystawionych na sprzedaż można znaleźć tutaj.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoTram.pl Protram ogłosił upadłość w 2016 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Protram
 • Kuba – 14.06.2017

  wstyd dla Wrocławia! Doprowadzić kurę znoszącą złote jajka do upadku!Przecież 205WrAs dosyć wcześnie zaczęto produkować, gdyby wejść w masową produkcję w latach 2004-2008, oczywiście dodając do produktu bajery typu klima to nie oszukujmy się ale zawojowałyby wtedy rynek. Ich pojazdu nie wyglądały tak tragicznie jak z modertransu, beta wygląda jak zabawka, jak przetuningowy Golf 2, a 205WrAs miał ten wygląd inny.

 • tram – 14.06.2017

  Co do wyglądu to zupełnie się nie zgadzam. Desing Protramów to trumna tylko niebieska. Poszli po najmniejszej linii oporu po 105.

 • Szeroki – 14.06.2017

  Hehehe zwloki w rozbiorce buhehehe

 • PL – 14.06.2017

  @ tramPo linii najmniejszego oporu.(Poza tym Protram ładniejszy.)

 • kolejFAN – 14.06.2017

  jedyna alternatywa to fuzjs z wagonem opole

 • green – 15.06.2017

  Zrobili 405N dla Krakowa , mogli rozpocząć ich produkcje

 • WK – 15.06.2017

  Uważam, że się zbyt łatwo poddali. O tramwaju 206WrAs była mowa tylko na wizualizacjach, to dopiero mógł być hit - wszystkie wózki skrętne, dość duża pojemność wozu i wygląd też niczego sobie. Poddali się zbyt szybko.

 • Romo – 16.06.2017

  Jak taki dobry był ten Protram, to dlaczego upadł?Modertrans chyba podobnie zaczynał i radzi sobie dobrze, ma zamówienia.405 stoi w Krakowie i raczej jeszcze postoi.Ile tramwajów kończy na wizualkach.....

 • asw – 16.06.2017

  Jechałem ostatnio w Poznaniu Moderusem Betą popularną linią 8 (Miłostowo-Garbary- Kaponiera-Górczyn) i obserwowałem zachowania pasażerów. Dla zdecydowanej większości nie robiło różnicy, czy do i z tramwaju wchodzą i schodzą po schodkach, czy z jego niskiej platformy w środkowej części pojazdu. Czas wymiany pasażerów też był szybki na przystankach. Dłuższe było za to oczekiwanie na przejazd na zielonym świetle. Także tramwaje Moderus Beta nie są takie złe, jak niektórzy oceniają to we Wrocławiu; zwłaszcza, że wiele z nich ma klimatyzację, co poprawia komfort podróży zwłaszcza latem. No i wagony posiadają ruchome wózki, co powoduje, że tramwaje te nie niszczą tak torowisk, jak pojazdy ze sztywnymi wózkami.

 • sdf – 16.06.2017

  Może sobie coś kupię...

 • Wroc – 17.06.2017

  To wszystko wina tragicznej polityki miasta Wrocławia, która ogłaszała przetargi w taki sposób że Protram nie mógł brać w nich udziału. Podobnie jak obecnie ogłoszony przetarg na dzierżawę autobusów wykluczył Polskie firmy takie jak Autosan czy Ursus. Wstyd mi za Wrocław i to nie pierwszy raz...

 • Paszczak – 19.06.2017

  @wroc Żadnych Ursusów i autosanów we Wrocławiu. Jeszcze by tego brakowało, nie dość że kupują biedo-tramwaje, to jeszcze by mieli kupić biedo-autobusy...

 • Obiektywny z Wrocławia – 20.06.2017

  Protram powinien być przejęty przez MPK Wrocław i funkcjonować jako zakład naprawczy taboru tramwajowego i kolejowego. Hale i możliwości Protramu były większe niż Modetransu, dlatego moglibyśmy nadal produkować tramwaje zamiast zamawiać Bety. Jednak wizja Dutkiewicza jest zupełnie inna niż dobro miasta Wrocław.

 • Jan – 22.10.2017

  @Romo Poznań wspierał i nadal wspiera Modertrans. Już testują nowe Gammy i na pewno je zamówią. Miasto Wrocław przestało się interesować protramem i dlatego padł. Patrząc ne moderusy beta jakie zamawia teraz Wrocław, Protramy 205WrAS są troche podobne konstrukcyjnie, też są w 25% niskopodłogowe, tyle, że nie mają klimy i ładowarek USB, ale WrAS-y były produkowane wcześniej od moderusów beta.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....