TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Maj ostatnim miesiącem rekrutacji na stanowisko motorniczego w MPK-Łódź
MPK ŁÓDŹ - Opublikowano: 12.05.2015 14:34:20
Maj ostatnim miesiącem rekrutacji na stanowisko motorniczego w MPK-Łódź

Uruchomienie procesu rekrutacyjnego na kursy motorniczych w MPK-Łódź zostało poprzedzone informacją o konieczności przeprowadzenia w 2015 roku 4 kursów motorniczych ? czyli (wraz z kursem, który odbył się jeszcze w roku 2014) zatrudnieniem ponad 100 nowych motorniczych, których pozyskanie jest możliwe tylko dzięki ich samodzielnemu wykształceniu i przygotowaniu do pracy. Przyjmowanie aplikacji w postaci CV ogłoszono na stronie internetowej Spółki na firmowym facebook?u, przesłano do Pracowników wewnętrznym mailingiem, nagłośniono w lokalnych mediach. Aplikacje przyjmowane są w formie papierowej i elektronicznej. Rekrutacja prowadzona jest według przyjętej, kilkuetapowej procedury.

Pierwszy etap to zbieranie i analizowanie zgłoszeń od Kandydatów oraz weryfikowanie ich pod względem formalnym. W kolejnym etapie Kandydaci zapraszani są na badanie Formularzem Zgłoszeniowym dla Kandydata na Kurs Motorniczych, czyli specjalnie przygotowanym kwestionariuszem sprawdzającym predyspozycje do pracy w Spółce, na stanowisku prowadzącego. Osoby, które uzyskają wymaganą ilość punktów zostają zaproszone do kolejnego, ostatniego etapu rekrutacji. Jest nim rozmowa kwalifikacyjna z elementami symulacji. Rozmowy prowadzone są przez psychologa i pracowników Działu Szkoleń i Zarządzania Zasobami Ludzkimi MPK-Łódź. Najlepsi Kandydaci zapraszani są do udziału w kursie. Po przejściu badań lekarskich i psychologicznych odbywają 3 ? dniowe warsztaty w Dziale Szkoleń i ZZL. Warsztaty przygotowują Kursantów do obsługi pasażera, dają możliwość zapoznania się z procedurami obowiązującymi w Spółce, a także zapoznają ze specyfiką jej funkcjonowania. Po warsztatach Kursanci trafiają na zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez Instruktorów Ośrodka Szkolenia Motorniczych MPK-Łódź. Całość kursu trwa około 7 intensywnych tygodni i kończy się podejściem do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Od 04 grudnia 2014 roku do Działu Szkoleń i ZZL wpłynęło 619 aplikacji na kurs motorniczych. 321 osób zgłosiło się na badanie Formularzem Zgłoszeniowym dla Kandydata na Kurs Motorniczych. Przeprowadzono 187 rozmów kwalifikacyjnych. W wyniku prowadzonej rekrutacji 66 osób zostało zakwalifikowanych na kursy motorniczych.

Poniższa tabela przedstawia zbiorczo omówione statystyki:

Liczba złożonych aplikacji

619

Liczba przeprowadzonych badań

321

Liczba przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych

187

Liczba osób biorących udział w kursie motorniczych

66

Obecnie prowadzony jest proces selekcji wśród ponad 200 Kandydatów na ostatni w tym roku kurs motorniczych. W związku z tym, iż aktualne prognozy nie przewidują potrzeby zatrudniania większej ilości motorniczych, wraz z dniem 31 maja 2015 roku MPK-Łódź zamknie proces rekrutacyjny i wstrzyma przyjmowanie aplikacji. To ostatni dzwonek, aby od jesieni 2015 roku rozpocząć pracę na stanowisku motorniczego w MPK-Łódź. Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji oraz samego kursu znajdziecie Państwo na stronie www.mpk.lodz.pl w dziale ?O MPK? i zakładce ?Kurs motorniczych?.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Łódź
motorniczy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....