TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Maj ostatnim miesiącem rekrutacji na stanowisko motorniczego w MPK-Łódź
MPK ŁÓDŹ - Opublikowano: 12.05.2015 14:34:20
Maj ostatnim miesiącem rekrutacji na stanowisko motorniczego w MPK-Łódź

Uruchomienie procesu rekrutacyjnego na kursy motorniczych w MPK-Łódź zostało poprzedzone informacją o konieczności przeprowadzenia w 2015 roku 4 kursów motorniczych ? czyli (wraz z kursem, który odbył się jeszcze w roku 2014) zatrudnieniem ponad 100 nowych motorniczych, których pozyskanie jest możliwe tylko dzięki ich samodzielnemu wykształceniu i przygotowaniu do pracy. Przyjmowanie aplikacji w postaci CV ogłoszono na stronie internetowej Spółki na firmowym facebook?u, przesłano do Pracowników wewnętrznym mailingiem, nagłośniono w lokalnych mediach. Aplikacje przyjmowane są w formie papierowej i elektronicznej. Rekrutacja prowadzona jest według przyjętej, kilkuetapowej procedury.

Pierwszy etap to zbieranie i analizowanie zgłoszeń od Kandydatów oraz weryfikowanie ich pod względem formalnym. W kolejnym etapie Kandydaci zapraszani są na badanie Formularzem Zgłoszeniowym dla Kandydata na Kurs Motorniczych, czyli specjalnie przygotowanym kwestionariuszem sprawdzającym predyspozycje do pracy w Spółce, na stanowisku prowadzącego. Osoby, które uzyskają wymaganą ilość punktów zostają zaproszone do kolejnego, ostatniego etapu rekrutacji. Jest nim rozmowa kwalifikacyjna z elementami symulacji. Rozmowy prowadzone są przez psychologa i pracowników Działu Szkoleń i Zarządzania Zasobami Ludzkimi MPK-Łódź. Najlepsi Kandydaci zapraszani są do udziału w kursie. Po przejściu badań lekarskich i psychologicznych odbywają 3 ? dniowe warsztaty w Dziale Szkoleń i ZZL. Warsztaty przygotowują Kursantów do obsługi pasażera, dają możliwość zapoznania się z procedurami obowiązującymi w Spółce, a także zapoznają ze specyfiką jej funkcjonowania. Po warsztatach Kursanci trafiają na zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez Instruktorów Ośrodka Szkolenia Motorniczych MPK-Łódź. Całość kursu trwa około 7 intensywnych tygodni i kończy się podejściem do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Od 04 grudnia 2014 roku do Działu Szkoleń i ZZL wpłynęło 619 aplikacji na kurs motorniczych. 321 osób zgłosiło się na badanie Formularzem Zgłoszeniowym dla Kandydata na Kurs Motorniczych. Przeprowadzono 187 rozmów kwalifikacyjnych. W wyniku prowadzonej rekrutacji 66 osób zostało zakwalifikowanych na kursy motorniczych.

Poniższa tabela przedstawia zbiorczo omówione statystyki:

Liczba złożonych aplikacji

619

Liczba przeprowadzonych badań

321

Liczba przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych

187

Liczba osób biorących udział w kursie motorniczych

66

Obecnie prowadzony jest proces selekcji wśród ponad 200 Kandydatów na ostatni w tym roku kurs motorniczych. W związku z tym, iż aktualne prognozy nie przewidują potrzeby zatrudniania większej ilości motorniczych, wraz z dniem 31 maja 2015 roku MPK-Łódź zamknie proces rekrutacyjny i wstrzyma przyjmowanie aplikacji. To ostatni dzwonek, aby od jesieni 2015 roku rozpocząć pracę na stanowisku motorniczego w MPK-Łódź. Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji oraz samego kursu znajdziecie Państwo na stronie www.mpk.lodz.pl w dziale ?O MPK? i zakładce ?Kurs motorniczych?.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Łódź
motorniczy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....