TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Jest propozycja dla Tramwajów Elbląskich, a w niej rzadsze kursy
InfoTram.pl - Opublikowano: 27.02.2020 12:15:31
Jest propozycja dla Tramwajów Elbląskich, a w niej rzadsze kursy

Co można zreorganizować, zarówno w kursowaniu tramwajów, jak i w sprawach kadrowych, aby zaoszczędzone środki przeznaczyć na podwyżki płac? Nowe propozycje dla strajkujących pracowników Tramwajów Elbląskich przedstawił Urząd Miasta.

Chciałem na wstępie poinformować, że spotkałem się dziś z przedstawicielami Komitetu Strajkowego spółki Tramwaje Elbląskie, a już wcześniej, po przedstawieniu informacji o akcji strajkowej, powołałem zespół do przeanalizowania propozycji płacowych zgłaszanych przez związki zawodowe. W skład tego zespołu wchodzi dyrekcja Tramwajów Elbląskich, Zarządu Komunikacji Miejskiej, wiceprezydent Janusz Nowak oraz pracownicy Urzędu Miejskiego – powiedział prezydent Elbląga  Witold Wróblewski.

Na dzisiejszym spotkaniu po raz kolejny przedstawiłem sytuację finansową miasta, rozmawialiśmy o całej sytuacji miasta, bo na chwilę obecną nie ma przesłanek, co do możliwości zwiększenia budżetu. Mimo to prowadzić będziemy z Departamentem Gospodarki Miasta i Skarbnikiem możliwość zwiększenia środków na wynagrodzenia, ale we wszystkich spółkach i jednostkach miejskich. W marcu będę chciał przedstawić bardziej konkretne informacje, chcę temu sprostać, szukać dodatkowych możliwości, ale na dziś takich środków nie ma. Mamy jednak nowe propozycje dla tramwajarzy, które wiążą się z nową organizacją, czy też reorganizacją w spółce. Szczegóły przekażą dyrektorzy ZKM i Tramwajów Elbląskich – wyjaśnił.

Jako organizator komunikacji miejskiej możemy dokonać kilku drobnych zmian w siatce połączeń, co pozwoli zwiększyć stawkę za wozokilometr – deklarował Artur Bartnik dyrektor elbląskiego ZKM

Do tego możemy również uwolnić kilka etatów (szczegóły poniżej) zejść z nadgodzin, co również uwolni dodatkowe środki – dodał Andrzej Sawicki dyrektor Tramwajów Elbląskich

Pracownicy Tramwajów Elbląskich otrzymali nasze propozycje, zapoznają się z nią, czekamy więc na odpowiedź – zakończył prezydent Wróblewski.

Wypracowana propozycja przedstawiona strajkującym

• Rozrzedzenie kursów tramwajów na linii nr 4 z 12 do 15 minut

• Dzięki temu uwolnione zostaną 3 etaty – będzie to uwolnienie w sposób naturalny, bowiem w firmie jest 1 wakat, a dwóch pracowników zapowiedziało odejście.

• Uzysk z tytułu tych zmian to 170 tys. zł, które pozwoli na wprowadzenie ok. 3% podwyżki to jest średnio do ok. 100 zł brutto na etat.

Powyższe propozycje Zarząd Spółki Tramwaje Elbląskie może wprowadzić od 1 kwietnia br.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Elbląg
strajk
Tramwaje Elbląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....