TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Dziś nie poznamy oferentów w Bydgoszczy
InfoTram - Opublikowano: 18.11.2016 09:29:51 8 komentarzy
Dziś nie poznamy oferentów w Bydgoszczy

W Bydgoszczy, podobnie jak w Poznaniu, o czym pisaliśmy na łamach InfoTram, zmiany w przetargu na dostawę tramwajów. Dziś nie poznamy oferentów.

Zamawiający - Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy ? przesunął termin składania ofert z 18 na 22 listopada 2016 roku. Przypomnijmy, że zamówienie obejmuje dostawę 18 sztuk (15 sztuk długich i 3 sztuk krótkich) fabrycznie nowych tramwajów wieloczłonowych, całkowicie niskopodłogowych wraz ze specjalistycznym wyposażeniem obsługowym, pakietem eksploatacyjno-naprawczym i świadczeniami dodatkowymi, takimi jak dostawy i usługi powiązane z dostawą tramwajów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bydgoszcz
 • zibi – 18.11.2016

  Przewidziana zagrywka,walka tak naprawdę toczy się o przetrwanie Pesy po ubiegłorocznej przewałce do której prawnicy jeszcze powrócą(Łódź, Bydgoszcz). Solaris Stadler,Modertrans,Pesa muszą wystawić oferty bez zysku oby po kosztach własnych.Jedno jest pewne Pesa nie odpuści Poznania a Solaris Bydgoszczy.Kraków to się jeszcze zobaczy co się podzieje.

 • nma – 18.11.2016

  To nie pierwsze przełożenie terminu otwarcia ofert. Jedynym sensownym wytłumaczeniem takich przesunięć są dodatkowe zapytania oferentów.Trudno na dziś oszacować liczbę oferentów i to , który producent zaoferuje swoje wagony.Jedno jest prawie pewne - to , że Pesa wystartuje.

 • AXC – 18.11.2016

  @zibi Bydgoszcz będzie robiona na miejscu, Kraków raczej również nad Brdą, gdyż wykluczenie zostanie uwalone w KIO lub sądzie. Niewiadomą jest Poznań bo Gamma może zamieszać. Pesa będzie robić najwięcej tramów i niech działają w tym, w czym są najlepsi.

 • uh – 18.11.2016

  Zarzadcy z Poznania maja dość Solarisa i osoby ze srodowiska bardzo dobrze wiedza co jest tego powodem wiec bedzie raczej pewne ze nie bedzie on wybrany. Mozliwe ze Gamma a może cos od Pesy. W Bydgoszczy nie pozwolą na wymyslne technologie pod nazwą Solaris i Stadler. Co do Krakowa, komuś już sie grunt pod nogami pali

 • Fordoniak – 18.11.2016

  Znając bydgoskich urzędników, w tym tych z ZDMiKP nie dorabiałbym do tego przełożenia zbytnich teorii, bo w ich przypadku bardziej bym wierzył, że ktoś akurat sobie urlop wziął albo coś w tym stylu haha.

 • Tramicus365 – 18.11.2016

  Nie wierzę, że Bydgoszcz wybierze cokolwiek innego niż PESA. Tak jak piszecie - może jest dużo zapytań ofertowych, może ktoś ma urlop itd. Nad Brdą będą kolejne Swingi - składane na miejscu, przez bydgoszczan, dla bydgoszczan, z serwisem na miejscu.Jak ktoś inny wygra przetarg, to będzie bardzo wesoło.

 • Bdg – 20.11.2016

  Tramicus - tramwaje beda skladane przez ukraincow a nie przez bydgoszczan

 • nma – 22.11.2016

  To już dzisiaj otwarcie ofert !?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....