TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Dwa tramwaje Stadlera na InnoTrans ? dalsze szczegóły
InfoTram - Opublikowano: 09.08.2016 10:54:44 1 komentarz
CITYLINK

Jakiś czas temu na łamach InfoTram pisaliśmy o pojazdach, jakie na targach InnoTrans w Berlinie zaprezentuje Stadler. Teraz pora na szczegóły.

Producent poinformował, że wyjątkowe projekty innowacyjnych, efektywnych kosztowo oraz przyjaznych dla środowiska pojazdów będą główną atrakcją stoiska 103 w hali 2.2, a także wystawy zewnętrznej. Przy stanowisku 238 na terenie zewnętrznym będzie można zapoznać się z całą gamą usług świadczonych przez Stadler Service obejmującą: serwis, zaopatrzenie w części zamienne, naprawy i modernizacje pojazdów szynowych.

VARIOBAHN - Aarhus, Dania

Dla nowo powstającego systemu komunikacji w Aarhus (drugie pod względem wielkości miasto w Danii), Stadler dostarczy 12 składów TANGO oraz 14 niskopodłogowych tramwajów VARIOBAHN. Te dwukierunkowe jednostki są w całości niskopodłogowe przy wysokości podłogi wynoszącej zaledwie 385 mm. VARIOBAHN jest nowoczesną modułową konstrukcją, oferującą możliwość regulowania długości, szerokości, rozstawu kół, a także naciągu drutu. Tramwaje budowane dla Aarhus są wyposażone w klimatyzację i nowoczesny system informacji pasażerskiej. Posiadają nowoczesne oświetlenie w technologii LED, które automatycznie dopasowuje się do światła dziennego. Pasażerowie będą mogli skorzystać również gniazdek elektrycznych zamontowanych przy siedzeniach oraz sieć Wi-Fi.

CITYLINK ? Chemnitz, Niemcy

Przedsiębiorstwo Verkehrsverbund Mittelsachsen zamówiło 8 dwukierunkowych hybrydowych tramwajów. Pojazdy są przeznaczone zarówno do ruchu tramwajowego, jak i na trasach kolei lekkiej. Ich prędkość maksymalna wynosi 100 km/h. Ze względu na takie wykorzystanie, tramwaje posiadają homologację BOStrab i EBO. Mogą być zasilane zarówno napięciem elektrycznym 600V/750V jak i olejem napędowym. Pojazdy przystosowane są także do różnych wysokości peronów. Wyposażone są w toalety i wydzielone miejsca na bagaże. Modułowy, dostępny dla wszystkich, niskopodłogowy tramwaj zapewnia pasażerom komfort podróżowania i wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest cichy i posiada nowoczesny system informacji pasażerskiej.

O pojazdach stricte kolejowych szerzej piszemy w InfoRail.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Stadler
Citylink
Variobahn
  • Combino – 10.08.2016

    Z tymi "tramwajami Stadlera" to takie trochę... Owszem,Variobahn jest rzeczywiście Stadlera (bo Variobahn II to już w pełni stadlerowska konstrukcja... zresztą IMHO słabsza od bombardierowskiej jedynki,co widać jak się porówna np. Variobahny z Mannheim i z Mainz),ale z CityLinkiem to mają tylko tyle wspólnego że niedawno kupili Vossloh Espana; czyli z tego taki sam Stadler jak z Transtecha Artic Skoda ;)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....