TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Co dalej z Nevelo?
InfoTram.pl - Opublikowano: 13.03.2017 08:55:21 15 komentarzy
Czy Nevelo będzie musiał wrócić do Nowego Sącza?

Po ubiegłotygodniowej kolizji Nevelo czeka przerwa w kursowaniu. Jak długa? Tego na razie nie wiemy.

W tramwaju rozbita jest szyba boczna kabiny motorniczego oraz uszkodzone oblachowane zewnętrzne w okolicy kabiny motorniczego ? poinformował nas Marek Gancarczyk, rzecznik prasowy MPK Kraków. W tym miejscu warto przypomnieć, że wagon cały czas jest własnością Newagu. Czekamy na wycenę naprawy przygotowywaną przez producenta. Po otrzymaniu kosztorysu podejmiemy decyzję, czy naprawiamy w MPK czy u producenta i wtedy będzie możliwe określenie czasu naprawy ? stwierdził Marek Gancarczyk.

Przypomnijmy, że uszkodzenia Nevelo to skutek kolizji z autobusem. Doszło do niej w ubiegłym tygodniu w centrum Krakowa. Sprawa jest w dochodzeniu Policji (z informacji, które posiadamy wynika, że ze wskazaniem winy obcej) ? powiedział nam Marek Gancarczyk. Jeżeli takie też będą ustalenia Policji to tramwaj będzie można prawdopodobnie naprawiać korzystając z ubezpieczenia sprawcy kolizji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Kraków
Nevelo
Newag
 • MPKBiskupice – 13.03.2017

  Naprawić i rozpisać tak przetarg aby wygrał NEWAG ns dostawę tramwaji dla MPK Kraków tak jak zrobiło to MPK Poznań że tandeta z Bydgoszczy nie miała by szans startu . TEGO ŻYCZĘ MPK KRAKÓW JAK I NEWAGOWI

 • korektor – 13.03.2017

  Piszę się tramwajów, a nie tramwaji. Widać, że pochodzisz z Poznania czy pracujesz w Modetransie.

 • Combino – 13.03.2017

  MPKBiskupice: piłeś,nie pisz!

 • a2n – 13.03.2017

  Obojętne kto naprawi tramwaj, byle szybko.Nie trzeba być wielkim dochodzeniowcem, żeby stwierdzić , kto przyczynił się do kolizji.Naprawa będzie przeprowadzona z pokryciem jej kosztów z OC sprawcy.Ciekawe , co dzieje się z Pumą ?

 • zibi – 13.03.2017

  Combino może ćpałeś,MPK Biskupice ma słuszną racje iż należy Bydgoskie wyroby niskiej jakości unikać jak ognia dostarczone po za terminem i na dodatek kiepsko poskręcane (dokręci się później za rok) Życzę NIEWAGOWI sukcesów tramwajowych.

 • asm. – 13.03.2017

  W ogóle, to może nie powinni w Krakowie upychać linii autobusowych po I obwodnicy, tam gdzie jest linia tramwajowa. II obwodnica powinna być dla linii autobusowych, tam jest dużo więcej miejsca dla tak szerokich pojazdów jak autobusy.

 • pyrlander – 13.03.2017

  @a2n - jak to co? Gnije (a co najmniej kurzy się) w zakamarkach hali FPS. Po ciężkich trudach ją zmodernizowali, zamienili poprzedni układ sterowania (którego nie miał kto naprawić), z pompą pokazali w mediach z Prezydentem Poznania, Tęczowym Jacusiem w roli motorniczego, i ... schowali wagon tak, by nikt nie tylko go nie widział, ale by nawet o nim nie wspominał. Ten prototyp to już tylko marketingowy trup.

 • YburG – 13.03.2017

  @MPKBiskupice"Naprawić i rozpisać tak przetarg aby wygrał NEWAG ns dostawę tramwaji dla MPK Kraków"Tak, tak herr Kamerad, heute Krakau und morgen die ganze Welt - światowy producent tramwajów ... uups tramwaji :) ... po prostu newag ... Buhahahahahahah

 • Combino – 13.03.2017

  @zibi: bardzo ciekawe co napisałeś,bo powiem szczerze że już co najmniej od wczoraj podejrzewałem że MPKBiskupice to twoje drugie wcielenie; nawet styl pasuje. Sam siebie już wspierasz?Myślisz,że ludzie pomyślą że jest cię więcej? ;)A propos słabych wyrobów: w piątek znów miałem wątpliwą przyjemność jazdy wrocławską Biedą i już teraz nie ma wątpliwości: wrażenia z jazdy to dosłownie zbudowana od nowa 105-ka,nic ponadto! Szczególnie słychać i czuć gdy się zbliża do mostu albo tym mostem jedzie. Mam nadzieję,że we Wrocku przestaną w końcu skąpić i więcej (niż dotąd zamówiono) tych tramwajów drugiej kategorii nie kupią ;)

 • hahah – 13.03.2017

  Boli d*pa combino, oj boli... :)))

 • Combino – 13.03.2017

  Mnie boli? Na razie boli MPK Kraków i jego zaślepionych fanów,co widać po wpisach ;)

 • krakowiaczek – 13.03.2017

  Wszystkie tramwaje jeżdżące w Krakowie mają awaryjność mniejszą niż produkty z firmy PESA ! W związku z tym należy zrobić wszystko aby już więcej bubli z PESA nie trafiło do naszego miasta !

 • PNSB – 13.03.2017

  Pesa, jak wreszcie wygra wyprodukuje dla Krakowa Krakowiaka II, który może będzie mniej awaryjny, niż dotychczas krążące po mieście tramwaje.Gdyby jednak Pesa poległa w boju , to do Krakowa zostaną dostarczone wagony innych producentów.Tylko co z ich awaryjnością ?

 • zibi – 13.03.2017

  @Combino dedukcja słabiutka tak samo jak wiarygodność Pesy.Mam prośbę- ile tramów i pojazdów kolejowych zostało wyprodukowanych przez Pesę poza terminem podpisanych kontraktów na rok 2015 licząc każdy pojazd z osobna ,czy to łącznie 1000 dni a może więcej.

 • krakus – 13.03.2017

  W TR zrobią go bez problemu

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....