TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Bydgoski Swing z homologacją
INFOTRAM - Opublikowano: 29.10.2015 12:33:13 14 komentarzy
Bydgoski Swing z homologacją

PESA otrzymała świadectwo ? podpisane przez Dyrektora Transportowego Dozoru Technicznego ? homologacji typu tramwaju 122NaB, czyli Swinga dla Bydgoszczy. Oznacza to, że jest już dopuszczenie do ruchu na bydgoskich torach wszystkich Swingów zamówionych przez spółkę Tramwaj Fordon.

W związku z wydaniem tego dokumentu rozpoczną się szkolenia motorniczych i objazdy tras. Pozostałe 11 pojazdów PESA przekaże Klientowi w grudniu br.

Producent przypomina, że tramwaje produkcji PESA mają takie dopuszczenia do ruchu w 10 polskich miastach oraz w 13 ośrodkach miejskich współtworzących aglomerację Śląsko - Zagłębiowską.

- Budowa torowiska do Fordonu to największa inwestycja zrealizowana w ostatnich latach w Polsce ? podkreśla prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski. ? Liczę, że połączenie jej z zakupem 12 nowoczesnych tramwajów zachęci wielu mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej. Przed nami kolejne inwestycje, między innymi rozbudowa ul. Kujawskiej. To zadanie również zamierzamy połączyć z zakupem nowych tramwajów. Szacujemy, że będzie to kolejne 15 pojazdów szynowych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Swing
Bydgoszcz
 • Domin – 29.10.2015

  Cieszę się, że w końcu w Bydgoszczy będzie nowy tabor, bo to doprawdy wstyd jest oglądać jak biedne babcie wspinają się na Konstale. Szczególnie mając w mieście najlepszego polskiego producenta tramwajów.

 • advisor – 29.10.2015

  @Domin jakiego niby producenta tramwajów? :D

 • smirdziel – 29.10.2015

  Adwisor. Nie otwieraj gęby bo śmierdzi :D

 • Combino – 30.10.2015

  @advisor: a widzisz jakiegoś lepszego? Oczywiście przy niezatykaniu ust "zdrajcom Wielkopolski i Poznania",którzy ośmielają się mówić jak naprawdę wygląda niezawodność Tramino;na jeneńskie też jak widać było dziwne embargo informacyjne,bo tyle osób niby wybrało się do Jeny na przejażdżkę,ale dopiero ja pierwszy zrobiłem zdjęcia pokazujące jak (nie)spasowane są panele (oczywiście pamiętając,jak sprawnie Solaris obserwuje w necie informacje na temat swoich produktów,ponownie do Jeny się póki co nie wybieram,bo absolutnie bym się nie zdziwił gdyby z Bolechowa do JeNah przyszła sugestia dotycząca większego baczenia na nadgorliwców z aparatami ;)

 • obywatel pl – 30.10.2015

  kolejna sugestia aby PR-owców Pesy banowac. Niech dyskusja będzie w miarę obiektywna :)

 • advisor – 30.10.2015

  @obywatel plNie dyskutuj z sekciarzami - wywalisz za drzwi, wejdą oknem. A na spełnienie prośby nie licz, bo InfoTram i pochodne to tuby propagandowe PESY. @Combino, pocieszę Cię na dobry początek dnia - Krakowiaki tylko ostatnio zepsuły się 2 razy blokując trasy na Kurdwanów i Plac Centralny. Ach, ten najlepszy producent tramwajów w Polsce, prawda? :PPS: Liczyłem, że wykrzesasz z siebie choć resztkę merytoryki, zawiodłem się. Uwielbienie dla PESY zaślepiło ci mózg.

 • KW – 30.10.2015

  Advisor. Zmień tubę, folwark czy jak tam nas jeszcze nazywasz. Wszyscy już wiedzą co o nas myślisz, poszukaj może czegoś nowego.

 • Der Dicke Oberschlesier aus Bromberg – 30.10.2015

  [komentarz usunięty, powód: -]

 • advisor – 30.10.2015

  @KWA niby czemu? Będzie więzienie za niechwalenie jedynego słusznego producenta? Będą przepuszczane komentarze pochlebne dla PESY, a niepochlebne usuwane? Komuś się tutaj cenzura marzy.

 • KW – 30.10.2015

  Nie, nie i nie. Czemu? Bo tak jak napisałem wszyscy już wiedzą co o nas myślisz i niczym nas nie zaskoczysz. Szkoda czasu.

 • jatal. – 31.10.2015

  @ obywatelPo pierwsze, dlaczego tylko "w miarę"?Po drugie, obiektywna na czyjej bazie/podstawie/ocenie?Po trzecie, gdzie tu jest dyskusja na temat?@ advisorA tobie co zaślepiło mózg że nie zauważasz że gdyby była tutaj cenzura to nie byłoby też twoich "mądrości"?

 • jurekts – 31.10.2015

  A niechciała Bydgoszcz zamiast Swinga coś na wzór Krakowiaka?

 • jatal. – 02.11.2015

  @ jurektsNie, nie chciała i dobrze... biorąc pod uwagę również to że na sieci prawie nie ma zakrętów.

 • Żenua – 03.11.2015

  Czy "szacowna gimbaza" może wrócić na onet? Serio, to nie jest portal dla ludzi z kulturą wypowiedzi rodem z gimnazjum. Wstyd.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....