TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Awaryjna naprawa przejazdów w Katowicach
- Opublikowano: 22.11.2018 22:21:41

Od 22 listopada w rejonie pl. Alfreda w katowickim Wełnowcu prowadzone będą awaryjne prace naprawcze przejazdów drogowo-tramwajowych. Prace te spowodują przerwę w ruchu tramwajów oraz objazdy dla samochodów.

W czwartek 22 listopada rozpoczęły się prace naprawcze przejazdów drogowo-tramwajowych w rejonie pl. Alfreda w Katowicach. – Są to prace naprawcze połączeń styków szyn. Planowaliśmy realizację tych prac nieco później, jednak stan techniczny torowiska w tym miejscu nie pozwolił na zwłokę i konieczna będzie realizacja robót w trybie awaryjnym – wyjaśnia rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. Andrzej Zowad. I dodaje: – Przy tej sposobności wymienione zostaną nie tylko szyny, ale również płyty torowe oraz ułożona nowa podbudowa. Dzięki temu, przy jednym wstrzymaniu ruchu tramwajów zrealizujemy szeroki zakres prac i zmodernizujemy przejazdy z korzyścią dla ruchu tramwajowego i kołowego.

Na czas robót wstrzymany zostanie ruch tramwajów, które będą kończyć swoje kursy przy ul. Gnieźnieńskiej oraz wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu samochodów w rejonie pl. Alfreda. Objazd dla samochodów poprowadzony zostanie: od centrum Siemianowic ulicami: Telewizyjną, Bytkowską, Józefowską i Gnieźnieńską do jej skrzyżowania z al. Korfantego; od Katowic ulicami: Karłowicza, Józefowską i Bytkowską, do jej skrzyżowania z ul. Telewizyjną. Autobusy komunikacji miejskiej oraz pojazdy jadące od strony wieży telewizyjnej będą mogły przejeżdżać przez plac robót – ruch prowadzony będzie wahadłowo. Roboty przy pl. Alfreda potrwają do wtorku 27 listopada i po tym terminie ruch samochodów przywrócony zostanie do normy.

W kolejnych dwóch dniach – wykorzystując wstrzymanie ruchu tramwajowego – prowadzone będą prace modernizacyjne przejazdu drogowo-tramwajowego na skrzyżowaniu al. Korfantego z ul. Karłowicza. W związku z powyższym od czwartku 22.11.2018 r. do czwartku 29.11.2018 r. zmieni się czasowo organizacja ruchu tramwajowego:

• kursowanie linii nr 13 zostanie zawieszone,

• linia nr 16 obsługiwana będzie taborem dwukierunkowym, kursując w relacji: Katowice Brynów pętla – Katowice Wełnowiec Gnieźnieńska,

• dla linii nr 43 wprowadzone zostaną korekty rozkładu jazdy,

• KZK GOP uruchomi autobusową komunikację zastępczą, oznaczoną jako T-13, kursującą w relacji: Siemianowice pl. Skargi – Koszutka Słoneczna pętla, z częstotliwością co 15 minut.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Katowice
naprawa
Tramwaje Śląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....