TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Awaria na sieci WKD, przewoźnik tłumaczy się z poprzedniej
INFOTRAM/WKD - Opublikowano: 21.01.2015 11:45:55
Awaria na sieci WKD, przewoźnik tłumaczy się z poprzedniej

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. poinformowała, że w związku z awarią urządzeń samoczynnej blokady liniowej, odpowiedzialnych za pracę semaforów sygnalizacji świetlnej, na szlaku Komorów - Warszawa Śródmieście WKD pociągi do odwołania w obydwu kierunkach kursują z prędkością ograniczoną do 20 km/h. Ograniczenie prędkości pociągów będzie wpływać na powstawanie opóźnień na wszystkich szlakach linii WKD oraz konieczność odwołania niektórych kursów w krótszych relacjach. Jako priorytetowe będą pociągi wyprawiane w relacjach najdłuższych, tj. pomiędzy Warszawą Śródmieście WKD oraz Grodziskiem Mazowieckim, Milanówkiem i Podkową Leśną (i z powrotem). Opóźnienia pociągów mogą wynieść do 15 minut i mogą ulec zmianie. Trwa usuwanie uszkodzenia kabli energetycznych ułożonych w gruncie w rejonie przystanku osobowego 'Tworki'. Unieważnione pozostają niektóre semafory samoczynnej blokady liniowej na odcinku Pruszków WKD - Malichy. Kursowanie pociągów WKD w obydwu kierunkach na odcinku Pruszków WKD - Malichy w dalszym ciągu odbywa się z prędkością ograniczoną do 20 km/h.

Jednocześnie przewoźnik wyjaśnia przyczyny zaistniałych w dniach 19-20 stycznia 2015 r. utrudnienień w podróżowaniu pociągami na linii WKD. W dniu 19 stycznia 2015 r. (poniedziałek) ok. godz. 16:30 wystąpiła awaria linii zasilającej urządzenia samoczynnej blokady liniowej na odcinku Pruszków WKD ?Warszawa Salomea. Awaria była spowodowana zawieszeniem się gałęzi na przewodach linii zasilającej 15 kV. W związku z zaistniałą awarią do czasu jej usunięcia ruch pociągów na odcinku Pruszków WKD ?Warszawa Salomea w obydwu kierunkach odbywał się z prędkością ograniczoną do 20 km/h. Konieczność prowadzenia ruchu pociągów z ograniczoną prędkością wpłynęła na powstanie opóźnień w godzinach popołudniowych oraz wieczornych.Niezwłocznie podjęto działania obejmujące zidentyfikowanie przyczyny awarii oraz jej usunięcie, które nastąpiło ok. godz. 19:00. Oprócz powyższej awarii sieci zasilającej stwierdzono ponadto uszkodzenie odgromnika na bramce 15 kV w miejscowości Reguły ?również wpływające na ograniczone funkcjonowanie urządzeń samoczynnej blokady liniowej na odcinku Pruszków WKD ?Warszawa Salomea. Część prac w celu naprawy uszkodzenia wymagała kontynuacji w porze nocnej, podczas przerwy w ruchu pociągów.

Usuwanie awarii trwało do godzin porannych w dniu 20 stycznia 2015 r. (wtorek), w związku z czym wszystkie pociągi WKD na odcinku Pruszków WKD ?Warszawa Salomea w obydwu kierunkach poruszały się z prędkością ograniczoną do 20 km/h ?pomimo wyprawiania ze stacji początkowych według obowiązującego rozkładu jazdy. O godz. 7:50 awaria została usunięta i przystąpiono do przywracania prawidłowego funkcjonowania urządzeń samoczynnej blokady liniowej na odcinku Pruszków WKD ?Warszawa Salomea. Przywrócenie rozkładowej organizacji ruchu potrwało do ok. godz. 9:30.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
WKD
awaria
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....