TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Ateny kupują 25 tramwajów
InfoTram.pl - Opublikowano: 06.02.2017 12:29:22 6 komentarzy
Ateny kupują 25 tramwajów

Ateny ogłosiły przetarg na dostawę 25 wagonów tramwajowych. Mają obsługiwać linie w ścisłym centrum greckiej stolicy. Zamówienie obejmuje również serwisowanie pojazdów.

Przetarg to o tyle istotny, że jeszcze jakiś czas temu u zainteresowaniu rynkiem greckim była mowa w kontekście polskiego producenta. Tramwaje do Grecji chciała dostarczać PESA. Na razie nic z tego nie wyszło. Co się jednak odwlecze, jak mówi przysłowie, nie uciecze.

Teraz będzie kolejna szansa. Ateny na zakup tramwajów chcą przeznaczyć 64 250 000.00 EUR netto. Zakup pojazdów ma zostać dofinansowany przez Unię Europejską.

Producenci, którzy będą zainteresowani przetargiem muszą przedstawić swoje referencje w dostawie tramwajów za ostatnie 5 lat, a także listę rekomendowanych dostawców komponentów i podwykonawców.

Oferty w przetargu można składać do 30 marca 2017 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ateny
Grecja
 • krakowiaczek – 06.02.2017

  W kontekście warunków przetargu PESA nie ma szans . Wystarczy, iż zamawiający będzie miał informacje na temat kar umownych płaconych przez PESA na rzecz MPK Kraków .

 • qwerty – 06.02.2017

  po to są kary umowne, żeby je egzekwować. ale co to ma do rzeczy z kolejnymi przetargami? każdy wie, jakie były okoliczności realizacji tamtego zamówienia. Gdyby nie Pesa, to czym jeździłbyś teraz w krk?

 • K – 06.02.2017

  Też się zastanawiam co to ma do rzecz?!

 • ja – 06.02.2017

  do krakowiaczka i innych którzy nigdy nie mieli do czynienia z zamówieniami publicznymi -nie znają założeń ustawy o ZP nie wiedzą jak wygląda typowy SIWZ itd proszę nie wypowiadajcie się bo to nie ma sensu -jeśli z jakiegoś powodu nie lubicie producenta P, S lub N to proponuje wydrukować sobie zdjęcie nielubianego tramwaju i np. je zmiąć wykrzykując przy tym obelgi, podeptać z zaciśniętymi zębami (w ostateczności spalić -ale wiadomo to niepotrzebna emisja)

 • Bartek – 06.02.2017

  Kraków to dziwne miasto... mieli problem z młodzieżą latająca za sobą z macetami to problem rozwiąźli smogiem:) teraz nikt niego i niczego nie widzi to i sie nie gonią:) tylko siedzą i żale na forach w necie wylewają:)

 • Tomek – 08.02.2017

  Bartku, od Krakowa i prawdziwych Krakusów to się grzecznie, wiesz co... i nie wrzucaj całego miasta oraz jego mieszkańców, do jednego worka z idiotami wylewającymi swoje tramwajowo-komunikacyjne kompleksy, na internetowych forach.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....