TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Alstom będzie produkował tramwaje w Brazylii
INFOTRAM - Opublikowano: 14.07.2014 13:55:51 3 komentarze
Alstom będzie produkował tramwaje w Brazylii
Alstom zdecydował o rozpoczęciu produkcji tramwajów w Brazylii. Jest to związane z boomem na pojazdy szynowe w krajach Ameryki Południowej. Produkcja ma ruszyć w 2015 roku w zakładach w Taubaté. Uruchomienie nowej linii produkcyjnej oznaczać będzie dla Alstomu konieczność poniesienia nakładów w wysokości 15 milionów euro. Obszar produkcyjny ma zająć powierzchnię 16.000m². Pierwszymi wyprodukowanymi w Taubatépojazdami szynowymi będą te z zamówienia VLT Carioca dla Rio de Janeiro. W 2013 roku Alstom podpisał kontrakt na dostawę 32 tramwajów Citadis wraz z systemami zasilania, sygnalizacji i telekomunikacyjnymi. Pierwsze tramwaje mają być gotowe w 2015 roku, zakończenie realizacji umowy przewidziano na rok 2016. Stąd też początkowo wagony będą produkowane w Europie, ponieważ Alstom chce zdążyć z realizacją kontraktu. \'Systemy tramwajowe nabierają tempa i są jednym z najszybciej rozwijających się systemów komunikacji publicznej w Brazylii i innych miastach Ameryki Łacińskiej. To dlatego Alstom zdecydował się zainwestować w linię produkcyjną tramwajów w Taubaté, która będzie służyć brazylijskim projektom, jak i projektom eksportowym do innych krajów w Ameryce Łacińskiej”–mówi Michel Boccaccio, wiceprezes Alstom Transport w Ameryce Łacińskiej. Alstom sprzedał dotychczas 1726 Citadisów do 43 miast na całym świecie. 1500 takich tramwajów jest już w ruchu i przewiozła ponad 6 mld pasażerów. Pierwsze takie tramwaje zostały wprowadzone do eksploatacji 15 lat temu.    
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Alstom
Brazylia
 • jxd – 14.07.2014

  No cóż Alstom wyróżnia się w olewce Chorzowa

 • Alstom Chorzów to praca sezonowa przez agencje pracy – 17.07.2014

  Alstom Chorzów to praca sezonowa przez agencje pracy

 • pracownik – 21.04.2015

  W Alstom Chorzów pracują pracownicy zatrudnieni przez agencje pracy ale to niestety wina naszego prawa pracy, które na to pozwala a pracodawca korzysta z tego. Takich pracowników tymczasowych a nie sezonowych było niewielu w 2014 r. głównie byli to pracownicy nieprodukcyjni. Dopiero teraz część pracowników została przejęta przez agencję pracy ale pracują oni w tym samym miejscu i póki co mają zapewnione takie same warunki pracy i płacy jak poprzednio. To co jest niepokojące w tej firmie to fakt, że choć wypracowane są tam pewne standarty zatrudnienia to pracownika /na każdym stanowisku/ się nie ceni i wykorzystuje i tylko dzięki przynależności do korporacji międzynarodowej i działaniom związków zawodowych w spółce mamy zapisy w układzie zbiorowym pracy, które nie pozwalają wykorzystać przez pracodawcę bzdurnych zapisów prawa pracy, które gnębią pracowników.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....