TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

28 tysięcy dla rannego motorniczego MPK Poznań
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 27.12.2018 08:55:56
28 tysięcy dla rannego motorniczego MPK Poznań (foto: poznan.pl)

Ponad 28 tys. zł wpłacili internauci na pomoc motorniczemu rannemu w zderzeniu trzech tramwajów, do którego doszło przed tygodniem w Poznaniu. Po zdarzeniu do szpitali trafiło ponad 20 osób, a 27-letni motorniczy jest w najcięższym stanie.

Zbiórkę pieniędzy w sieci zorganizowali przyjaciele poszkodowanego. Zgromadzone środki mają trafić na jego rehabilitację.

Do wypadku doszło w ubiegłą środę na ulicy Grunwaldzkiej, gdy wznowiono ruch tramwajów po postoju w oczekiwaniu na pomoc medyczną dla jednego z pasażerów. Motorniczy jednego z tramwajów z nieznanych dotąd przyczyn uderzył w tył pojazdu stojącego przed nim, a ten uderzył w stojący przed nim tramwaj.

Do szpitali w Poznaniu i powiecie poznańskim trafiły 23 osoby, w tym jedna zgłosiła się do szpitala samodzielnie. Większość z nich po kilku godzinach została zwolniona do domu. Śledztwo w sprawie zdarzenia wszczęła prokuratura.

Najciężej ranny został motorniczy - doznał licznych ciężkich i wielonarządowych obrażeń kończyn dolnych. Jeszcze w środę przeszedł operację, czekają go kolejne.

"Wiemy, że czeka go bardzo długa droga do odzyskania sprawności. Dajmy mu nadzieję na powrót do swoich pasji (największą są tramwaje), na to, by z jego twarzy nigdy nie zniknął uśmiech, aby nadal mógł cieszyć się życiem i dzielił z wszystkimi swoim optymizmem. Nie możemy wyobrazić sobie, ile pracy i bólu czeka jeszcze Krzysztofa, ale wiemy, że z naszym i waszym wsparciem da radę, stanie na nogi i będzie mógł wszystkim powiedzieć: dziękuję" – napisali organizatorzy zbiórki w serwisie pomagam.pl

Do tej pory wpłat dokonało ponad 900 osób. Jeżeli organizatorom zbiórki uda się przekroczyć zakładaną kwotę 30 tys. zł, reszta środków zasili konto fundacji osób poszkodowanych w wypadkach.

Rzecznik poznańskiego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia informował w ub. tygodniu, że motorniczy doznał złamania otwartego prawego podudzia z licznymi ranami szarpanymi; pacjent ma też złamaną panewkę stawu biodrowego lewego i złamanie wieloodłamowe kości piętowej prawej. Czeka go długie leczenie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
motornczy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....